+371 22 126 112
+371 22 126 112
Terapijas spoļu lietošanai profilakses nolūkā nav nekādu ierobežojumu. Jebkuras slimības gadījumā ir jāvēršas pie ārsta. Obligāti jāievēro ārsta norādījumi. Terapijas spoļu lietošana, neietekmē un nekādi nekaitē, ārsta noteikto ārstniecības kursa ievērošanu. Lietojot terapijas spoles, torus vai kvadrafārus, neaizmirstiet lietot divus līdz trīs litrus ūdens dienā, kuru pirms tam „aktivizējiet”, paturot ūdeni stikla, politilēna (ne dzelzs) traukā uz lielās spoles apmēram litru 20-30 minūtes. 
Vēršam uzmanību uz to, ka terapiju spoles neizstaro "brīnumstarus", bet izvelk no dzīvā organisma kaitīgās vielas, sastāvdaļas un palīdz organismam pašam sevi sakārtot. Tāpat arī "dzīvā ūdens" iegūšana nav saistīta ne ar jonizāciju vai elektrolīzi pazeminot ūdens caurlaidības pretestību, bet reāli noņemot negatīvo enerģiju, bioloģiski padara ūdeni draudzīgu un vēlamu veselībai. 

Statiskās ierīces „Virpul Cyclon One”
Lietošanas instrukcija.

Pirms sākat lietot ierīces „Virpul Cyclon” jebkuru modifikāciju, rūpīgi iepazīstaties ar šo lietošanas instrukciju. Neatkarīgi no jūsu pārliecības un uzskatiem par dažādām medicīniskām ierīcēm, pēc mūsu pētījumiem un testiem, mēs esam pārliecināti, ka šī, vienkāršā lietošanā, iekārta palīdzēs Jūsu organismam atveseļoties, atkopties un reabilitēties no daudzām kaitēm.  

„Virpul Cyclon” palīdz organismam pašam sadziedēt bojāto vietu, šķīdināt un izvadīt no organisma svešas, neiederīgas, toksiskas u.c nevēlamas un kaitīgas vielas ar statiskās implozijas iedarbību. Implozijas zonu veido tinuma tilpuma, kas darbojas 200 – 400 kHz diapazonā aktivizējot statiskā lauka (nejaukt ar radio, audio, elektro u.c. frekvencēm) no 0,1 Hz līdz 3,3 MHz (R.R.Raifa frekvences) dziedniecisko frekfenču spektru. Statiskā implozija rada zema spiediena apgabalu (uz tinumu vērstu ciklonu) starp tinuma tilpumu un organisma bojāto vietu, radot labvēlīgu vidi organisma pašattīrīšanās un atlabšanas procesiem. Ar līdzīgām enerģijām darbojas spējīgie tautas dziednieki vai vecmāmiņas kaķis.  

Jūsu ieteikumi un komentāri ir vienmēr laipni gaidīti, jo mēs uzskatām, ka saikne ar mūsu klientu ir ļoti svarīga, lai uzlabotu un pilnveidotu mūsu nākotnes produktu līniju. Lūdzu, zvaniet vai rakstiet mums savus ieteikumus.

Zīmējums:
1. Sinusa ģenerators
2. Spoļu pievienošanas ligzda
3. Kadrofārs
4. Tinumu kontaktspraudnis
5. Lielā spole
6. Vidējā (lakotā) spole
7. Tors (toriodalais tinums)

Drošība.

Pirms ierīces lietošanas būtu nepieciešama ārsta konsultācija un vēlama precīza diagnoze.
Lietojot kopā ar sirds stimulatoriem, obligāti ārsta uzraudzībā. Iespējama stimulatora barošanas elementu pastiprināta izlāde.
Nelietot bojātu ierīci. Bojājumu gadījumā sazinieties ar ražotāju vai izplatītāju. 
Nododot ierīci citām personām, obligāti pievienojiet šo lietošanas instrukciju.
Ierīces tinumu tilpumi neizstaro elektrisko, magnētisko, elektromagnētisko vai kādu citu kaitīgo starojumu pat visniecīgākajās devās.
Nedodiet spēlēties ar ierīci bērniem.
Neizjaukt ierīci.

Izmantošanas mērķis.

Ierīce paredzēta dažādu, dzīvo organismu sāpju mazināšanai, audu, šūnu un hromosomu bojājumu novēršanai ar dziedinošu efektu.

Sagatavošana darbam.

Savienojam sinusa ģeneratoru ar barošanas bloku. Sinusa ģeneratoram pievienojam attiecīgu tinuma tilpumu: lielo spoli, lakoto spoli vai kvadrafāru. Barošanas bloku ievieto kontaktligzdā ar spriegumu 220 V 50-60 Hz. Sinusa ģeneratora darbības gatavību attēlo gaismas indikatora ieslēgšanās korpusā. Tinuma tilpuma gatavību pārbauda ar indikatora diodes degšanu, indikatoru pietuvinot tinuma tilpuma centram. Saslēdzot un pārbaudot visus mezglus var sākt ierīces iedarbību uz problemātisko zonu. 

Iekārtas lietošana.

Pirms ierīces lietošanas, tās efektīgas darbības nodrošināšanai, vēlams noņemt visus metāla un dārgmetālu priekšmetus (ķēdītes, aproces, pīrsinga elementus utt) no ķermeņa. Tāpat nav vēlams atrasties lielu metālisku priekšmetu tuvumā vai uz tiem. 

Lielā spole paredzēta profilaksei un vispārēju problēmu novēršanai, sāpju mazināšanai vai noņemšanai, imūnsistēmas uzlabošanai, toksīnu izvadīšanai. Ieteicamais lietošanas ilgums no 30-60 minūtēm. Var lietot vairākas reizes dienā sadalot lietošanas laiku. Spoli novieto muguras lejas daļā, krustu zonā vai uz krūtīm. Spole var atrasties gan tiešā ķermeņa tuvumā vēlams, attālumā, kas nav lielāks par 20 cm vai nofiksēta pie tā. Viena seansa laikā spoles atrašanās vietu var mainīt. Spoles lauka iedarība ir līdz 3 metriem diametrā.

Lakoto spoli lieto dzīļu, akūtu, saasinātu problēmu sākuma periodā ar intensitāti 1-2 reizēm dienā pa 15 – 30 minūtēm. Spoli vēlams nofiksēt pie ķermeņa, problemātiskās zonas rajonā, var tieši neskarot ķermeni. Pēc 3-5 dienu procedūrām, dziedināšanu var turpināt ar lielo spoli pa 40-60 minūtēm 2 reizes dienā.

Kvadrafāru lieto stipru sasitumu, sastiepumu, lūzumu, brūču dziedināšanai novietojot to tieši uz bojātās organisma virsmas. Tāpat kvadrafārs efektīgi izmantojams iesnu, angīnas, klepus u.c. saaukstēšanās simptomu gadījumā, novietojot to uz kakla, apakšžokļa, vaigu, deguna apvidū no 15 – 30 minūtēm 2-3 reizes dienā, 2-3 dienas.

Aktīvi lietojot „Virpul Cyclon” ierīci, nepieciešams uzņemt vismaz divus litrus tīra ūdens dienā (ja tas nav pretruna ar citām blaknēm), lai veicinātu sāļu, toksīnu u.c. kaitīgu un nevajadzīgu vielu izvadīšanu no organisma. Dzeramā ūdens trauku vēlams paturēt uz lielās vai videjās spoles 30-60 minūtes, atkarībā no trauka tilpuma. 

Labvēlīgi ietekmē homeopātisko un tautas dziedniecības līdzekļu lietošanu. Nodrošina masāžu, fizioterapijas procedūru efektīvāku iedarbību. 

Iespējamās blakus parādības.

            Lietojot ierīci, atsevišķos gadījumos, hronisku vai akūtu problēmu gadījumā, organisms  var izraisīt strauju reakciju, kas var izpausties ar pašsajūtas pasliktināšanos, sāpju saasināšanos, temperatūras un/vai asinsspiediena paaugstināšanos. Šādos gadījumos iekārtas lietošana jāpārtrauc uz 1-2 dienām, atkarībā no pretreakcijas stipruma. Procedūras atsākamas pēc stāvokļa normalizēšanās, ar minimālo laika iedarbību, pakāpeniski to palielinot. Pasliktinoties pašsajūtai, vislabākā atkopšanās ir atpūta un miegs.

Lietojot kopā ar medikamentiem vai citām procedūrām, blakus parādības nav novērotas.   

Tīrīšana.

Tinumu tilpumu lietošanas laikā vēlams tos ietīt papīra vai auduma (vēlams kokvilnas) salvetē.
Tinumu tilpumus var tīrīt ar mitru lupatiņu (salveti) un dezinficēt ar 3% ūdeņraža pārskābes vai citu dezinficējošu šķīdumu.

 

Tehniskie dati.

Barošanas bloka (adaptera) izejas stiprums     – 5V 1-2mA
Sinusa ģeneratora izejas jauda                        – 3W 0.6A
Tinumu tilpumu darba frekfences                   – 200 – 400 kHz

Katrs ierīces komplekts ir savietojams tikai ar konkrētiem, pielāgotiem un noregulētiem tilpumu tinumiem. Sinusa ģeneratoru drīkst pieslēgt tikai pie konkrētā adaptera, kuru parametru rādītāji ir sinhronizēti. Mainot komplektējošos mezglus no citām ierīcēm, iespējams ierīces darbības efektivitātes zudums, taču tas neradīs veselības kaitējumu.

Sērijas Nr. 2017/001
Patenta Nr. P-17-03

 

Ražotājs:
SIA „Kvartus”
Reģ.Nr. 50203095741
Juridiskā adrese: Ausekļa prospekts 5A-24, Ogre, LV-5001