+371 22 126 112
+371 22 126 112

Spoļu un ģeneratoru izgatavošana ir 100%  skrupulozs, pedantisks un atbildīgs roku darbs. Viena kvalitatīva standarta komplekta izgatavošana: sinusa, meandra vai abu krustotā signāla ģeneratora izgatavošana, noregulēšana  un frekfenču noskaņošana, trīs spoļu uztīšana aizņem vairāk nekā 100 cilvēkstundas. Produkcijas kvalitātes garants ir tikai augstvērtīgu un kvalitatīvu izejvielu izmantošana, visu ražošanas procesu veic viens speciālists. Visām spolēm ir divu gadu garantija privātpersonām vai viens gads uzņēmumiem, neatkarīgi no iegādes veida. Visām uzņēmumā ražotajām spolēm tiek nodrošināta kvalitatīva pēcgarantijas apkope.

Spoļu komplektus iespējams iegādāties dažādās komplektācijās un atsevišķās kompetentēs:
- Pamata komplekta cena ir sākot no 500 eiro neieskaitot PVN (uz doto brīdi pagaidām nav pieejami)
- Pilna trešās paaudzes (ieteicamā) komplekta, ar tīs spolēm, cena 1300 eiro neieskaitot PVN
- Individuālo tinumu, signālu vai kombinēto iekārtu cenas līdz 2500 eiro neieskaitot PVN 
Par spoļu komplektu iegādi lūgums sazināties par to pieejamību.

Citur iegādātas vai pašizgatavotas ierīces diagnostiku un parametru rādījumus (strāvas lielumu, amplitūdu, frecfenci u.c. ieskaitot lietderību) varam noskaidrot mūsu laboratorijā sākot ar simts eiro, neieskaitot PVN, vienai ierīcei. 

Mēs nenesam atbildību par līdzīgu ierīču dažādu, savādāku, iedarbību uz jūsu un/vai jūsu apstrādāto citu (dzīvnieku, augu) organismu, vielu efektivitāti, jo tikai mūsu iekārtas ir ražotas individuāli, pārbaudot uz attiecīgās aparatūras, katru detaļu un iekārtas mezglu, lai tas strādātu nevainojami, neietekmētos no blakus fona vai, piemēram, tīkla traucējumiem.