+371 22 126 112
+371 22 126 112
​                         Mēs esam praktisko zinātnieku-izgudrotāju  kompānija, kas savus izgudrojumus atklāj simtiem reižu eksperimentējot, pētot, kļūdoties un atkārtojot.
Mēs esam PRAKTIĶI! 
                      Tāpēc, daudz no mūsu sasniegtā, mēs paši zinātniski perfekti vai pareizi  izskaidrot nespējam. Mēs "ļaujam runāt darbiem" un rezultātiem, nevis gudriem skaidrojumiem, skaļām reklāmām vai pašslavinošiem postiem. Informatīvos nolūkos mēs cenšamies par sevi atgādināt. Arī saņemot klaji negatīvu attieksmi no medicīnas jomas pārstāvjiem, mūsu darbība noteikti ir vērsta cilvēces labā. 
                      Jau vairāk kā desmit gadus, strādājot brīvās enerģijas apguves sfērā, 2015. gada beigās esam atklājuši, ka pasaules slavenā zinātnieka un izgudrotāja N.Teslas tinuma spoles prototips un brīvās enerģijas ģenerators, ar mūsdienu inžiniertehnoloģisko, radiomehānisko un dažādo elektronisko iespēju, var radīt noturīgu, stabilu, nesakropļotu R.R.Raifa  (Royal Raymond Rife)  frekfenču spektru. Pat darbojoties vidēji optimālajās, organisma veselību nodrošinošajā 200-400 kHz frekfenču diapazonā, frekfenču spektometrs uzrāda, ka mūsu radītās iekārtas - ģenerators kopā ar nenoslegtā tipa tinumiem, rada no 0.01 Hz līdz pat pāri 55000 kHz  iedarbības diapazonu.   
​                        Pasaulē ir daudz līdzīgas   iekārtas, kuru pamatā ir N. Teslas bifelārais tinums un dēvē tos visdažādākajos nosaukumos sākot ar A.Mišina, M.Osipova spolēm Krievijas Federācijā, beidzot ar tām pašām R.Raifa (R.R.Rife 
Beam Ray Clinical machine) iekārtām Amerikas Savienotajās Valstīs. Tāpēc internetā ir atrodama plaša informācija par šīs dziedniecības sfēru.    


                        Jāpatur prātā, ka šodien ir XXI gadsimts. Zinātne un tehnoloģijas ir attīstījušās un progresējušas neaptveramā ātrumā, tādēļ šobrīd, mēs darbojamies arī pie tā, lai acīm redzamo dziedniecisko, 
taču prātam neaptveramo, efektu, mēs varētu pamatot un pierādīt ar matemātiskām formulām un vienādojumiem.
                        Paralēli zinātniski-pētnieciskajam darbam, mēs ar labiem rezultātiem, jau esam sākuši, dzīvo organismu: augu, dzīvnieku, cilvēka šūnu, molekulu (līdz pat DNS stuktūrai) dziedniecību ar mūsu iekārtām - Terapiju spolēm.