+371 22 126 112
+371 22 126 112

Statiskā iekārta terapijai

Terapija plašā nozīmē ir slimību ārstēšana, bet šaurākā tā ir medicīnas nozare, kas pētī iekšķīgo slimību rašanos, patoģenēzi, norisi, diagnostiku, profilaksi un ārstēšanu. Piedāvātā iekārta attiecas uz terapiju un paredzēta, kā palīgs dažādu slimību lokalizēšanai, palīdzot organismam cīnīties praktiski ar jebkuru kaiti.

Tehniskais līmenis un procesu fizika.

Ja apskatām fizikas procesus, tad dabā viss izpildās un balstās un impulsu saglabāšanas likuma, vienkārši sakot - nevar veikt darbību, ja nav atbalsta punkta, bet darbības laikā gan objekts, gan atbalsta punkts saņem vienādu mehānisko iedarbību. Ja šo momentu apskatām no virpuļu procesu skatu punkta, tad sanāk, ka veidojot ar standarta metodēm jebkuras elektromagnētiskās mijiedarbības, mēs atbalstāmies uz garenisko elektrostatisko (elektrisko) plakni. Mūsu bioloģiskā dzīve ir ievietota vidē, kurā notiek pastāvīgas pulsācijas no visām mūsu iekārtām, kuras nemitīgi rada ietekmi uz molekulārajām struktūrām. Elektrostatikas iedarbības pamatā notiek tiešs mehānisks darbs, kurš palielina molekulu apvalku un to grupu rotēšanas amplitūdu (iegriež). Rezultātā notiek pārlieku energopiesātināšana kas noved pie lielāku puduru veidošanās. Šādu parādību var nosacīti salīdzināt ar " lodīšu " veidošanos metināšanas procesā vai pašu metināšanas šuvi. Sanāk, ka strauji pieaugušā jaunizveidoto veidojumu cietība saistīta ar struktūras ieciklēšanu uz elektromagnētiskās molekulārās struktūras ass. Tālāka iedarbība uz tādām struktūrām ar mehāniskām (sišanas) metodēm mazefektīvas. Analoģiski notiek arī cilvēka organismā. Daudzas ieciklējušās molekulārās struktūras nepadodas medikamentārajai ārstēšanai sakarā ar to paaugstinātu "cietību". Toties tādi veidojumi organismā noved pie piepampumu formēšanās dēļ to pārlieku lielās enerģētikas (hiperaktivitātes), vai kādu citu organisma funkciju bloķēšanas.

Dotās problēmas risinājums atrodas tieši elektrostatikas jomā. Enerģētikas paaugstināšanās procesi saistīti ar vides blīvuma samazināšanos starp molekulāraliem "puduriem", kas arī noved pie to noturības. Ir nepieciešams nodrošināt vides piekļūšanu tieši "pudura" iekšienē lai nodrošinātu „atmagnetizāšanas” efektu. Tālāk jau vide pati aizpildīs starpmolekulāro telpu, tas strauji atslābinās virpuļu saites. Vienkāršākais veids kā to panākt - izveidot pazemināta blīvuma vides zonu ar elektrostatiskās implozijas palīdzību.

Šo procesu var izveidot ar vienkāršu starpvijumu tilpuma palīdzību. Ir tikai pamatatšķirība starp mums ierastajiem parastajiem kondensātoriem un to, kas mums ir jāuztaisa. Pirmajā gadījumā mēs cenšamies palielināt tilpumu novedot kondensātora induktivitāti līdz minimumam, bet otrajā gadījumā mēs veidojam minimālu tilpumu, bet ar maksimālu induktivitāti, pie kam pašu plākšņu induktivitātei darba laikā jātiecas uz nulli. Izveidojot tādu tilpumu (spoli) mēs iegūstam pretstatu standarta kondensātoram, tas neuzkrāj "lādiņu" bet iegriež divus statiskos virpuļus (stāvošais vilnis) , virspusē un apakšā attiecībā pret ekvatora zonu. Darbs tādā režīmā iespējams tikai noteiktā frekvenču diapazonā, kuru nosaka tikai paša tilpuma ģeometrija. Lielas nobīdes no darba frekvences strauji samazina tilpuma caurlaidību un attiecīgi arī statikas formēšanos. Toties normālā darba režīmā, formējas divas vides blīvuma samazināšanas zonas attiecībā pret ekvatoru, kuru ietekmē notiek statiskā iesūkšana ierīces centrā. Pēc savas būtības process praktiski neatšķiras no mums ierastās "gravitācijas", tikai ar mazāku darbības rādiusu, kurš nepārsniedz 2 - 3 metrus. Caurlaišanas jauda caur tādu tilpumu atkarīga no padodamā sprieguma. Priekš ārstnieciskā procesa, pilnībā pietiek ar standarta frekvenču ģenerātora jaudu, kuram izejas spriegums 18-24 volti un strāva nepārsniedz 100 - 200 mA.

Iekārtas apraksts.

Iekārta sastāv no spoles, tinuma – TORA un barošanas bloka – sīnusa signāla ģeneratora. Tora formēšanai izmantojam divus savā starpā savītus, nesavienotus, vienāda garuma vadus (apmram 15 m garumā) un īsinot tos mēs atrodam vajadzīgo rezonanses frekvenci. Tora iekšējam diametram jābūt apmēram 50% no kopējā tilpuma diametra. Tāds tinums atļauj ievērot pareizus virpuļu veidošanās parametrus. Pie tam mēs formējam veselu frekvenču spektru, kur iekšējā tinuma daļa atbild par augstajām, bet ārējā - zemajām spektra frekvencēm. Tora barošana tiek nodrošināta ar sīnusa signālu no ģenerātora. Impulsu barošana tilpumiem nepieļaujama, tā kā viņa nesatur inerci tādā režīmā. Efektīvais frekvenču diapazons priekš toriem ir 290 - 310 kHz robežās. Tora darbības laikā barošanas spriegums, kas padodas no ģenerātora, var nosēsties līdz desmit un vairāk reižu, pie kam kopējā aktīvā barošanas jauda nepārsniegt 0,1W. Maksimāli pievadāmo strāvu mēs ierobežojam līdz 200mA, bet spriegumu līdz 20 - 24 voltiem. Tora statiskā lauka vizuālai noteikšanai, mēs izmantojam indikatoru, kas sastāv no gaismas diodes un vienkārša indukcijas tinuma.

Līdzīgi tiek veidots kvadrafārs ar kvadrafārisku tinumu, kura iedarbība ir agresīvāka par tora statisko lauku „Lielā spole” un lakotā spole tiek veidotas uz koka pamatnes un katra pielietojama atsevišķās vai dažādās diagnozēs, kā arī tās mainot, lai slimības cēlonis nepielāgojas viendabīgai iedarbībai. Visām spolēm ir nenoslēgta kontūra, tāpēc tās neveido elektrisko vai magnētisko laukus, tikai tīru statisko lauku.

Pašlaik ir izveidots un eksperimentālā režīmā testēts, uzrādot labus rādītājus, meandra signāla ģenerators, kā arī spole ar viena vada tinumu, kuras statiskais lauks pārspēj visas saprāta robežas..

Ārstēšana. Iekārtas lietošana.

 Apbruņojušies ar vienkāršu iekārtu induktīvā tilpuma izskatā, mēs viegli un precīzi varam tieši iedarboties uz visām problemātiskajām dzīvā organisma vietām. Vairumā gadījumu mums nav vajadzīgs sarežģīts aprīkojums, lai noteiktu kur un kādas rodas problēmas organismā, statika automātiski inducējas uz ieciklējušos struktūru apvienojumiem, sadala un atdala tās. Tā ir vistīrākā dabas metode vides enerģijas izmantošanā, lai iedarbotos uz oglekļa dzīvības formas problēmām.

Daudzu mēnešu laikā veiktie izmēģinājumi parādīja visaugstāko efektivitāti statiskās implozijas pielietošanā atjaunojot vitāli svarīgas organisma funkcijas. Tilpuma (tora, kvadrafāra, spoles) atrašanās laiks (1 seanss) uz problemātiskās zonas var svārstīties no 5 minūtēm līdz dažām stundām,  atkarībā no iekārtas ģeometrijas un kaites (slimības) apjoma.

Priekš vienkārša organisma attīrīšanas režīma pietiekoši ir sākt ar lielās spoles izmantošanu pa 10-15 minūtēm dienā, tekošo piecu dienu laikā, pieliekot to muguras zonā pie jostas vietas. Šajā momentā tiek attīrītas nieres, kuras kā parādīja prakse, katram otrajam ir pietiekoši spēcīgi aizsērējušas. Pirmās nedēļas laikā organisms krietni attīrās un ieslēdzas pastiprinātā režīmā tā imunitātes un reģenerācijas funkcijas. Otrajā nedēļā var palielināt iedarbības laiku līdz 30-45 minūtēm vai, izmantojot toru, vairāk nobīdot uz vienu vai otru pusi no mugurkaula. Šeit viss, katrā atsevišķā gadījumā, atkarīgs no problēmām organismā, katrs cilvēks vai organisms spējīgs dažādi reaģēt uz dziedniecisko iedarbību.

Iespējamie blakus efekti. Daudzu vecu problēmu izvešana no organisma bieži saistīta ar īslaicīgu to saasināšanos, bet nevajag no tā satraukties, jo, ja tiek saārdīta veca kaite, kura sēdēja dziļi miesā, tad viņa lauzīs sev ceļu uz āru. Iespējama temperatūras palielināšanās no dažām stundām līdz pāris dienām, velkošu sāpju parādīšanās muskuļos. Pēc statikas mijiedarbības ar miesu,  asinīs nokļūst daudz toksīnu kuri "gulēja" organismā, kas noved pie neliela arteriālā spiediena paaugstināšanās un miegainības parādīšanās. Pēc iespējas jāļauj organismam izvest šo visu, nenoslogojot to vēl ar ko citu. Dotajā gadījumā miegs ļoti labi palīdz organismam ar to tikt galā. Svarīgi ir lietot daudz šķidruma.

!!! Sargieties no šādu spoļu lietošanas, kurām ir nezināma izcelsme. Labākajā gadījumā jūs zaudēsiet naudu, sliktākajā ar nepareizi noskaņotu rezonansi un "bīstamo" frekfenci, jūs varat kaitēt savai veselībai!


atslēgas kaula lūzuma terapija